Masz pytania? Dzwoń! +48 7337-74-253

Sposoby na pakowanie prezentów bożonarodzeniowych

W wannie pływa karp, mama całymi dniami uwija się w kuchni to ucierając mak to lepiąc pierogi, tata został wysłany do sklepu po cebulę i wsiąkł kompletnie, nie wraca już 2 godzinę a radio niczym oszalałe trąbi w kółko o złamanym sercu jakiegoś biedaka… – to wszystko niezawodny znak, że Święta już tuż tuż! Jeśli niczym typowy student zostawiliście wszystko na ostatnią chwilę i teraz budzicie się nie całą dobę przed Wigilią a prezenty nadal nie gotowe to do góry głowa! Nie Wy pierwsi i nie Wy ostatni ;) Specjalnie na tego rodzaju okazje przygotowaliśmy dla Was zestawienie filmików instruktażowych, dzięki którym pakowanie prezentów bożonarodzeniowych będzie murowanym sukcesem.

Zaczynamy od średniozaawansowanych propozycji od Allegro. Większość nie wymaga wielkich zdolności manualnych a i efekt jest dosyć ciekawy.

Nadal Wam mało? Teraz przyszła kolej na kilka niebanalnych propozycji na pakowanie prezentów od chłopaków z “5 sposobów na”. Jak już przymknięcie oko na dosyć oczywiste lokowanie produktu w programie to rzeczywiście trzeba przyznać, że mają oryginalne pomysły.

Teraz coś dla trochę większych perfekcjonistów i fanów minimalizmu – 10 pomysłów na własnoręczne pakowanie pełne świątecznych akcentów i elegancji jednocześnie.

Hipsterzy – nie martw Cie się! Dla Was też się znajdzie filmik instruktażowy ;) Tak zapakowanymi giftami nie wstyd będzie się pochwalić na Instagramie ;)

I na koniec coś dla prawdziwych mężczyzn, czyt. pakowanie prezentów przy pomocy taśmy aluminiowej! Musimy przyznać, że Panu wychodzi to bardzo zgrabnie i nikt  znas nie pogardziłby tak zapakowaną niespodzianką pod choinką ;)

Ufff… nie było lekko ale mamy nadzieję, że się Wam udało pakowanie prezentów :D Pozostaje tylko życzyć Wam wspaniałych, rodzinnych Świąt w radosnej atmosferze, podczas których te pięknie spakowane podarunki będą jedynie dodatkiem do głównego dania – obcowania z najbliższymi. Wesołych Świąt!

Share this post
  , , , , , ,


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *