Chat with us, powered by LiveChat
Masz pytania? Dzwoń! +48 7337-74-253

Lato 2019 – zapowiedź

W powietrzu czuć już lato więc czas na GRUBE wyjazdy! W SHAKE IT! zachodzi trochę zmian, skupiamy się na indywidualnej współpracy z firmami i samorządami studenckimi z całej Polski tworząc dedykowane oferty dla nich… ale nie zapominamy o WAS! Naszej SHAKE IT! -owej Rodzinie!

W tym roku przygotowaliśmy dla Was dwie super nowości i kilka eleganckich klasyków w trochę innej odsłonie. W tym roku możecie więc przeżyć coś niezwykłego na naszych wyjazdach:

SHAKE IT! Summer Party

Czyli jeśli chcecie przeżyć najbardziej kompleksowy wyjazd wakacyjny – zawsze pełen nowych znajomości, imprez, zwiedzania, sportu, plażowania ale także… spokojnego odpoczynku! Bo na SHAKE IT! chcemy Wam przede wszystkim dawać MOŻLIWOŚCI :D Najwięcej ich jest zawsze na naszych wyjazdach z serii Summer Party:

SHAKE IT! Water Party – wyjazdy sportowe

W tym roku zdecydowanie najatrakcyjniejszy kierunek sportowy to Portugalia! Gwarantowana pogoda przez właściwie cały rok, wygodny hostel i surferski chill! To jedyna taka oferta w Polsce, sprawdzona już przez kilkudziesięciu naszych Klientów! Zdecydowanie polecamy:

  • SURFING: Portugalia – Lizbona (turnusy co tydzień przez cały rok w ofercie indywidualnej + 2 turnusy specjalne na przełomie września i października)
    Oferta już dostępna, sprawdź ją >>

SHAKE IT! City Shake – wyjazdy weekendowe

Zwiedzanie z nami to najlepszy sposób na prawdziwe odkrywanie miasta. W tym roku stawiamy na nasze ulubione miejscówki w których przez 3 dni zobaczymy wszystko to czego inni nie odkrywają przez tydzień!

NOWOŚĆ: FUT Students Summer Festival:

  • Polska – Darłówko: we współpracy z Forum Uczelni Technicznych organizujemy DUŻY i PRZETŁUSTY wyjazd na prawdziwy festiwal studencki nad polskie morze (23 – 28.09.2019).
    W skrócie: koncerty, imprezy, pokazy, warsztaty, szkolenia i wiele więcej!
    Ponad 1000 osób na jednym wyjeździe, muzyka i morze… i to w cenie poniżej 600 zł! Więcej o tej imprezie już wkrótce – będzie GŁOŚNO! :D
    Oferta już dostępna, sprawdź ją >>

To jeszcze nie wszystko. W ramach rozwoju proponujemy zupełnie nowe podejście do tego co robiliśmy i co robią inni. Wzmocnimy najlepsze cechy wyjazdów z SHAKE IT! i damy im nową świeżość!

Kilka nowości w SHAKE IT!:

Najważniejszą zmianą będzie nowa odsłona naszej strony WWW (w końcu!). Mamy też zamiar zmienić system rezerwacji na taki który będzie dla Was szybszy, klarowniejszy i zdecydowanie prostszy (ale to w drugiej części sezonu).

Wprowadzamy klarowne ceny biletów lotniczych (właściwie na każdy z wyjazdów będzie można dostać się samolotem) i dodajemy wersje dla “starszaków” czyli wszystkich którzy już nie studiują, mają 26+ lat, chcą bogatszej oferty ale dalej ze studencką zabawą.

Generalnie będzie tego trochę. Cały czas pracujemy nad tym żeby być dla Was jeszcze lepsi!
Bądźcie czujni! Dziękujemy za cierpliwość i całujemy Was mocno!

Już nie możemy się doczekać wspólnych wypadów w atmosferze SHAKE IT!

From SHAKE IT! Team with LOVE
Maciej Dukata – koordynator zamieszania

Share this post
  , ,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *