Chat with us, powered by LiveChat
Masz pytania? Dzwoń! +48 7337-74-253

SHAKE IT! Chorwacja:
Omiš

UWAGA! Oferta archiwalna. Jeśli interesują Cię aktualne wyjazdy przejdź do Strony głównej.

Studencki wyjazd do Chorwacji to stały punkt każdego naszego lata. Trudno się jednak dziwić, gdy jedno miejsce łączy w sobie krystaliczny błękit morza, gorące temperatury, piękne krajobrazy i kusząco aromatyczne jedzenie. Jak dorzuci się jeszcze gościnność tego kraju, jego imprezową stronę i ekipę SHAKE IT! to wiadomo, że nie można przegapić takiej okazji!

Dokąd jedziemy? Omiš w Chorwacji

Omiš to urocza miejscowość na wybrzeżu Dalmacji, która cieszy się  niezmiennym zainteresowaniem turystów zarówno dzięki pięknym krajobrazom jak i strategicznemu położeniu dla dalszych wypadów po kraju. Miasto to stanowiło gniazdo pirackie a miejscowi piraci uznawani byli za jednych z najgroźniejszych na całym Morzu Śródziemnym. Dowody na burzliwą i szczytną historię są widoczne na każdym kroku riwiery omskiej, poczynając od fortyfikacji starówki, po liczne kościoły. Obecnie to małe miasto u ujścia rzeki Cetiny urzeka odwiedzających krystalicznie czystą wodą, spokojną, sielankową atmosferą i wyjątkowym, chorwackim klimatem. Z Omiš blisko m.in. do Splitu, Trogiru oraz Makarskiej – miejscowości tętniących życiem nocnym.

Jak było w poprzednich latach?

Wyjazd do Chorwacji 2017 w skrócie:

Miejsce:
Omiš, Chorwacja

Organizator:
SHAKE IT! Travel

Dostępne turnusy:
18 – 29 sierpnia 2017
27 sierpnia – 7 września 2017
5 – 16 września 2017

Liczba uczestników:
ok. 50 – 100 osób

Cena wyjazdu (najlepsza!):
FIRST MINUTE: od 799 zł!*
STANDARD: od 999 zł!*

* Co w cenie >>

Zakwaterowanie? Chorwackie apartamenty

Jesteśmy zakwaterowani w kilku hotelach *** oddalonych od siebie o nie więcej niż 200 metrów. Do naszej dyspozycji są apartamenty 2, 3 i 4 osobowe z łazienkami i aneksami kuchennymi. Niektóre pokoje są klimatyzowane oraz wyposażone w TV, w niektórych hotelach jest również dostęp do darmowego Wi-Fi. Od morza dzieli nas 200 metrów. Najbliższe sklepy i kawiarnie znajdują się ok. 100 metrów od naszych hoteli.

 • Urok chorwackich willi
  (apartamenty 2-, 3- i 4-osobowe)
 • W pełni wyposażone aneksy kuchenne
  (m.in. lodówka, piekarnik, naczynia, sztućce)
 • Bogaty program animacji i fakultetów

Wyżywienie: totalna swoboda!

Na tym wyjeździe nie macie żadnego przymusu co do wykupywania wyżywienia, chodzenia do restauracji o określonych porach lub wczesnego wstawania na śniadanie.

Wszystkie apartamenty posiadają w pełni wyposażone aneksy kuchenne. Jedzenie możecie przygotować samemu zabierając produkty z Polski lub kupując je na miejscu – w okolicy jest kilka supermarketów.

Możecie też skorzystać z położonych w mieście knajpek. Lokalna kuchnia pełna jest owoców morza i mięs. W naszej najbliższej okolicy znajdziecie zarówno fast-foody, beach-bary, małe rodzinne lokale jak i typowo chorwackie restauracje. Ceny zaczynają się od ok. 6 euro za drugie danie.

Bośnia i Hercegowina

Odkryj najpiękniejsze miejsca Bośni i Hercegowiny!

Bośnia i Hercegowina to przepiękny, surowy kraj, wciąż (na szczęście) nieodkryty przez turystów. „Kraj w kształcie serca”, jak Bośnia i Hercegowina promuje się w świecie, skrywa wiele wspaniałych atrakcji. Na naszej całodniowej wycieczce odkryjemy kilka z nich, m.in:

 • Wodospad Kravica – jeden z naj­więk­szych i zde­cy­do­wa­nie naj­pięk­niej­szy wo­do­spad w Bośni i Her­ce­go­wi­nie. Wody rzeki Trebižat spa­da­ją z wy­so­ko­ści ok. 25 m grupą ka­skad cią­gną­cych się na sze­ro­ko­ści ponad 100 me­trów. W se­zo­nie to nie­zwy­kle po­pu­lar­ne miej­sce wy­po­czyn­ko­we, przy któ­rym dzia­ła­ją knajp­ki i miej­sca pik­ni­ko­we. Weźcie ze sobą ręczniki i kąpielówki :)
 • Mostar – widok mo­stu nad Ne­re­twą to chyba naj­bar­dziej roz­po­zna­wal­ne zdję­cie z Bośni i Her­ce­go­wi­ny. Wspaniały stary Most, wpi­sa­ny na listę Une­sco, to re­kon­struk­cja mostu znisz­czo­ne­go w 1993 roku, który spi­nał brze­gi od ponad 400 lat. Mostar to także la­bi­rynt wą­skich uli­czek sta­re­go mia­sta ze skle­pi­ka­mi i ka­fej­ka­mi, me­cze­ty Ce­jvan Cehaj i Koski Meh­med Paša, mau­re­tań­ski bu­dy­nek Gim­na­zjum Mo­star oraz ślady smut­nej, wo­jen­nej prze­szło­ści.
 • Blagaj – to istne miejsce żyjące legendami. Znajdziecie tutaj przycupnięty na skale klasztor derwiszów, których biel ścian odbija się w wypływającym z jaskini rwącym źródle rzeki Buny. Blagaj to jednak również ruiny tureckiej łaźni, most kamienny z XVI wieku, meczet wybudowany ku czci sułtana Sulejmana I i wiele innych atrakcji.

Koszt: ok. 35 euro

Dubrownik

Wsiąknij w atmosferę Perły Adriatyku!

Dubrownik jest głównym ośrodkiem turystycznym Dalmacji (historycznego regionu na południu Morza Adriatyckiego). Prawdopodobnie to najpiękniejsze miasto po tej stronie świata zwane „Perłą Adriatyku”. Unikatowe w skali światowej, z zachowanym w całości monumentalnym pierścieniem murów obronnych, wpisane na światową listę dziedzictwa kulturalnego UNESCO, jednocześnie pełne młodych ludzi i dynamiczne miejsce, tętniące bezustannie dobra zabawą. Jedna z najstarszych republik na świecie, miasto, którego historia nie oszczędzała, a które jednak po każdej dziejowej katastrofie odradzało się piękniejsze i potężniejsze. Olbrzymie żywe miasto-muzeum, którego nie sposób nie zobaczyć będąc w Dalmacji.

Koszt: ok. 30 euro

Trogir i Split

Idealne połączenie zwiedzania z wieczornym clubbingiem

Dwa wspaniałe miasta uznane za światowe dziedzictwo przez UNESCO, których bogata historia zachowana pozostała w wielu zabytkach, krętych uliczkach czy klimatycznych starówkach. Popołudnie rozpoczniemy od wizyty w Trogirze, zwanym „Małą Wenecją„. Zachwyca on jedną z najpiękniej położonych starówek – wraz z twierdzą warowną, nadmorskim bulwarem i pięknym kościołem usytuowana jest na wyspie, oddzielonej z każdej strony morzem i połączonej z lądem za pomocą kamiennego mostu. Spędzimy tu kilka godzin na przemierzaniu uliczek starówki i delektowaniu sie lokalnym jedzeniem. Następnie udamy się do Splitu, które również jest to idealne do powłóczenia się, przespacerowania wąskimi alejkami, zatrzymania się pod parasolem na kawę, przejścia się w stronę nabrzeża, przy którym zacumowane są rybackie łodzie i najpiękniejsze jachty Chorwacji. Split to również miasto młodych, gdzie napotkacie wiele klubów nocnych, które planujemy przynajmniej częściowo podbić w trakcie wieczornych szaleństw.

Koszt: ok. 15 euro

Wodospady Krka i Sibienik

Pełne orzeźwienie wodospadu otoczonego zielenią!

Wyobraźcie sobie jak w upalny letni dzień wskakujecie do krystalicznie czystej wody by ochłodzić się pod wodospadem… Kompleks malowniczych wodospadów Krka ze swoimi 16 spiętrzeniami daje Wam właśnie taką możliwość! Położony w pięknym Parku Narodowym poza klimatyczną kąpielą w sadzawce wodospadu oferuje wyśmienite drewniane ścieżki spacerowe otoczone bujną zielenią. Tak zrelaksowani wstąpimy do Šibenik by móc bliżej się rpzyjrzeć tej wczesnosłowiańskiej miejscowości i zakosztować lokalnych smakołyków. Położona u ujścia rzeki do Adriatyku przyciaga turystów nie tylko urokliwymi uliczkami ale również twierdzą górującą nad miastem oraz katedrą św. Jakuba, znajdującą się na liście Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Koszt: ok. 40 euro

Plitwickie Jeziora

Chorwackie królestwo jezior!

Na Park Narodowy Jezior Plitwickich składa się kompleks szesnastu większych i kilku mniejszych jezior o krystalicznie błękitnej wodzie. Nie dziwi nas, że ze swoją turkusową wodą otoczoną soczystą zielenią, licznymi wodospadami i pluskającymi się w nich rybkami Park trafił na listę wiatowego dzidzictwa UNESCO. Znajdziecie tu kilka tras zwiedzania, które można dopasować do swoich potrzeb zarówno ze względu na długość wizyty, jak i tryb przemieszczania się (przy niektórych niezbędne jest przepłynięcie łódeczką) i interesujące nas atrakcje. Totalny must see dla miłośników przyrody!

Koszt: ok. 40 euro

Imprezowy rejs

Zobacz najpiękniejsze plaże wyspy Brac!

Czy jest coś lepszego niż impreza na plaży? Tak – impreza na statku! Zapraszamy na całodniowy rejs na pobliską wyspę Brac, w czasie którego nie zabraknie tańców na stołach czy chóralnych śpiewów a rakija będzie lała się strumieniami.

Koszt: ok. 30 euro

Rafting

Zmierz się z żywiołem krystalicznej Cetiny!

Jeśli uwielbiasz spływy kajakowe i chcesz odkryć wyższy level tej przyjemności, przy okazji poznać piękno przyrody otaczające pobliże Omisiu, schłodzić się w najczystszej rzece w Chorwacji, poczuć faunę i florę tego magicznego miejsca, RAFTING jest przygodą, którą musisz spróbować!

Rafting na rzece Cetina odbywa się na odcinku 12 kilometrów i oceniony jest w skali 2. stopnia, co oznacza, że trasa jest stosunkowo łatwa i przyjemna. Sielankowa przygoda trwa 3-4 godziny, w zależności od tego jak uczestnicy zaangażują się w wiosłowanie. Podczas trasy oprócz podziwiania przyrody można się również wykąpać. Woda w rzece w lipcu ma ok. 20 st. i jest bardzo orzeźwiająca podczas ponujących w tym czasie chorwackich upałów. Warto podkreślić, że jest to woda słodka, a kąpiel w niej to czysta przyjemność!

Koszt: ok. 25 euro

Zipline

Przejażdżka 150m nad niesamowitymi widokami Chorwacji

Marzy Ci się dreszczyk emocji w te wakacje? Zipline jest dla Ciebie! Sprawdź jak to jest mknąć ponad 60 km/h na wysokości 150m nad ziemią podczas gdy wszędzie dokoła rozpościerają się magiczne widoki. Łącznie aż 8 kabli, czyli ponad 2100m niezapomnianych wrażeń.

Najtrafniej atrakcje opisuje komentarz pewnej uczestniczki, która opisuje swoje przeżycia w ten sposób:

„(…) Gdy zobaczyliśmy przestrzeń, ponad którą za chwilę będziemy zjeżdżać po linie (150 metrów wysokości), to byliśmy przerażeni. Widząc to miejsce na zdjęciach czy filmach w internecie nie odczuwa się strachu. Jest tylko chęć osobistego uczestniczenia w tej zabawie. Zobaczenie tego miejsca w rzeczywistości i świadomość, że za chwilę trzeba będzie zjechać pomiędzy skałami mrozi krew w żyłach, nawet przy temperaturze 35 stopni w cieniu, bo tyle w tym dniu pokazywały termometry w Omiš-u.”

Czy jesteś już gotowy na taką przygodę na linach? ZipLine w Omisiu tylko z SHAKE IT! Sprawdź jak wygląda taki przejazd na filmiku.

Koszt: ok. 60 euro

Wieczorne integracje

Pełna integracja uczestników od samego początku wyjazdu!

To co zawsze na naszych wyjazdach jest na pierwszym miejscu to wieczorna integracja – świetna zabawa, nowe znajomości, przyjaźnie na całe życie. SHAKE IT! Team będzie dbał na miejscu, by nikt się nie nudził a każdy wieczór przynosił nowe emocje. Dodatkowo na tym wyjeździe planujemy nie jedną szaloną noc na plaży!

Koszt: w cenie wyjazdu

Cena / zapisy / rejestracja

Cena wyjazdu podana jest poniżej. Zapisy na wyjazdy odbywają się za pomocą systemu rejestracyjnego >>

od 999 zł

Najlepsza oferta!

Połączenie fantastycznego klimatu Chorwacji, pełnego chillu na plaży, najpiękniejszych miejsc Bałkan i szalonych nocy w studenckim gronie.

18 – 29 sierpnia 2017: brak miejsc :(
Zapisz się na wyjazd >>
Cena First Minute: 899 zł /  Cena Standard: 1099 zł

27 sierpnia – 7 września 2017: są jeszcze miejsca (poniżej 10).
Zapisz się na wyjazd >>
Cena First Minute: 849 zł /  Cena Standard: 1049 zł

5 – 16 września 2017: brak miejsc :(
Zapisz się na wyjazd >>
Cena First Minute: 799 zł /  Cena Standard: 999 zł

Zaliczka na wyjazd SHAKE IT! Chorwacja: Omis wynosi 500 zł i powinna być uiszczona w ciągu 3 dni roboczych od rejestracji. Resztę kwoty najlepiej wpłacić do 2 tygodni przed wyjazdem. O wszystkich wpłatach automatycznie przypomni Ci system rezerwacyjny.

Cena obejmuje:

 • Zakwaterowanie (9 noclegów w 2-, 3- lub 4-osobowych apartamentach),
 • Przejazd autokarem klasy LUX (klimatyzacja, WC, DVD),
 • Ubezpieczenie (KL, NNW),
 • Smsowy system informacji,
 • Odjazdową koszulkę wyjazdową,
 • Troskliwą opiekę organizatorów,
 • Niezapomnianą atmosferę studenckich wyjazdów,
 • Składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Cena nie obejmuje:

 • Opłaty klimatycznej (20 euro zbierane w autokarze),
 • Kaucji na wypadek zniszczeń w hotelu (10 euro zbierane w autokarze, zwracane przy wykwaterowaniu),
 • Wyżywienia: wszystkie apartamenty wyposażone są w aneksy kuchenne,
 • Wycieczek fakultatywnych (w najlepszych cenach!).

Potrzebujesz lepszej ochrony? Istnieje możliwość wykupienia pakietu Ubezpieczenia Rozszerzonego (KL, NNW, OC, Assistance oraz bagaż) za jedyne 49 zł / os.

Jedziesz ze swoją drugą połówką i chcesz trochę prywatności na wyjeździe? Przy rejestracji istnieje możliwość wykupienia gwarancji zakwaterowania w 2-osobowym pokoju już za jedyne 50 zł /os.

Studencki wyjazd do Chorwacji 2017 w skrócie:

Nazwa wyjazdu: SHAKE IT! Chorwacja: Omis 2017
KOD:
CR0117 | CR0217 | CR0317
Termin: 18 – 29 sierpnia 2017 | 27 sierpnia – 7 września 2017 | 5 – 16 września 2017
Miejsce: Omis, Chorwacja
Zakwaterowanie: apartamenty w chorwackich willach
Transport: Autokar klasy LUX
Liczba uczestników: nawet do 100 os.
Cena: FIRST MINUTE od 799 zł | STANDARD: od 999 zł
Świadczenia w cenie: 9 noclegów (2-, 3- i 4-os. apartamenty), transport, ubezpieczenie
Dodatkowe opłaty: 20 euro (opłata klimatyczna)

Rejestracja:

Plan ramowy Studenckiego wyjazdu do Chorwacji 2017:

Poniżej przedstawiamy ramowy plan wyjazdu. Terminy są umowne i mogą ulec zmianie.

 • Dzień 1: wyjazd z Polski w godzinach popołudniowych (z Warszawy ok. godziny 17:00) w kierunku Chorwacji.
 • Dzień 2: przyjazd do Omisia w godzinach południowych (koło 16:00), zakwaterowanie, spotkanie informacyjne, rozeznanie się w okolicy a następnie pierwsza impreza integracyjna.
 • Dni 3 – 10 (niedziela – niedziela): codzienne plażowanie wycieczki fakultatywne (Dubrownik, Split,  Bośnia i Hercegowina), imprezy do rana – generalnie świetna zabawa.
 • Dzień 11: poranne wykwaterowanie, wyjazd w kierunku Polski w godzinach popołudniowych.
 • Dzień 12 : powrót do Warszawy w godzinach popołudniowych.

*Możliwość dosiadki w Częstochowie, Katowicach, Krakowie i wszędzie na trasie przejazdu. Przy grupie powyżej 20 osób chętnych istnieje również możliwość zorganizowania dojazdu z dowolnego miejsca w Polsce w cenie wyjazdu

Rejestracja:

Uczestnicy

Wyjazd organizowany jest na ok. 100 osób. Naszą grupę docelową stanowią oczywiście studenci (przedział wiekowy 18 – 32 lata), ale jeżeli nie jesteś studentem (np. jesteś maturzystą lub skończyłeś już dawno studia) nie krępuj się i jedź z nami. Jedynym warunkiem jest ukończone 18 lat i chęć do zabawy

Kadra

Kadrę na wyjazdach to SHAKE IT! Team: piloci wycieczek, animatorzy, fotografowie, DJe, instruktorzy narciarstwa i snowboardu, generalnie pasjonaci tego co robią i przede wszystkim profesjonaliści. Wszyscy nastawieni na dobrą zabawę i opiekę nad Wami!

Spiesz się! Liczba miejsc ograniczona!

Koordynatorzy / kontakt

Jeżeli macie jakiekolwiek pytania szczegółowe, wątpliwości, chcecie się z nami czymś podzielić – nie wahajcie się i piszcie / dzwońcie!

Najlepiej kontaktować się z nami:

 • przez formularz kontaktowy lub chat (widoczny w prawym dolnym rogu ekranu),
 • telefonicznie pod numerem infolinii
  +48 73 37 74253 (+48 73 37 SHAKE),
 • mailowo na adres biuro@shakeit.pl.

Jest duża szansa że Twoje pytanie już padło – sprawdź nasz FAQ – najczęściej zadawane pytania >>

Maciej Dukata

Koordynator


Zuzanna Gutkowska

Koordynator


Baza pytań

Sprawdź najczęściej zadawane pytania, czyli nasz (całkiem obszerny) FAQ. Prawdopodobnie Twoje już padło!

Więcej? Śmiało!

Nie ma pytania w bazie? Nic straconego: napisz do nas maila lub zadzwoń! Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

A może Facebook?

Może jest Ci wygodniej napisać do nas na Facebooku? Śmiało! Odpowiadamy całkiem sprawnie!