Masz pytania? Dzwoń! +48 7337-74-253

SHAKE IT! Bułgaria 2017:
Słoneczny Brzeg, All Inc!

UWAGA! Oferta archiwalna. Jeśli interesują Cię aktualne wyjazdy przejdź do Strony głównej.

Odwiedź z nami Słoneczny Brzeg! Bułgaria kusi nie tylko pięknymi plażami, nadmorskim chilloutem ale również tętniącym życiem nocnym i gorącymi imprezami do białego rana – a to wszystko w wersji ALL INCLUSIVE! W programie wyjazdu m.in. zwiedzanie orientalnego Stambułu, zabytkowego Budapesztu, malowniczego Nesebyru oraz masa innych atrakcji.

Dokąd jedziemy? Słoneczny Brzeg, Bułgaria

Słoneczny Brzeg to najbardziej znany i najpiękniejszy kurort wakacyjny nad morzem Czarnym. Turystów ujął przede wszystkim ciągnącą się wzdłuż całej miejscowości plażą, która osiąga do 80m szerokości. Jest to idealne miejsce na plażowy chillout i morskie kąpiele, ale nie tylko. Rejon ten słynie również z bogatego życia nocnego, licznych klubów i kasyn, dzięki czemu zyskał sobie przydomek Las Vegas Wschodniej Europy.

Sunny Beach to jednakże nie tylko odpoczynek na plaży czy wieczorne szaleństwa. Znajdują się tu także dwa aquaparki zapewniające moc wodnych wrażeń. Miasto słynie dodatkowo z licznych restauracji, knajpek i barów, w których każdy znajdzie coś dla siebie. Gdy zaś będziecie mieli ochotę na więcej wystarczy odwiedzić pobliski Nesebyr – starożytne miasto, określane mianem bułgarskiej perły architektonicznej (wpisane jest na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO). Dodatkowo w odległości ok. 35 km znajduje się Burgas, stanowiące stolicę tego obszaru. Nie wiemy nawet, czy jest tu coś do dodania – impreza w Słonecznym Brzegu nie ustaje. Dodatkową atmosferę rozgrzewać będzie fakt licznej ekipy z Polski – postaramy się z Wami zwiedzić wszystkie kluby tego kurortu!

Wyjazd Bułgaria 2017 w skrócie :

Miejsce:
Słoneczny Brzeg, Bułgaria

Organizator:
SHAKE IT! Travel

Dostępne turnusy:
3 – 13 września 2017

Liczba uczestników:
do 150 osób

Cena wyjazdu (najlepsza!):
FIRST MINUTE: od 1299 zł!
STANDARD: 1499 zł!*

* Co w cenie >>

Zakwaterowanie? Hotel Trakia ***

Zakwaterowani jesteśmy w trzygwiazdkowym hotelu Hotel Trakia*** położonym tuż przy centrum Słonecznego Brzegu, zaledwie 200m od piaszczystej plaży. Lokalizacja pozwala na pełne wykorzystanie wszystkich atrakcji miejscowości – licznych restauracji, sklepików, barów, klubów, czy spacerów głównym deptakiem.

Kompleks posiada duży basen z leżakami i parasolami, mostkami, skalniakami i roślinnością oraz aż 5 zjeżdżalniami i jacuzzi, restaurację, bar przekąskowy oraz ogród. Wszystkie pokoje są 2-osobowe oraz wyposażone są w klimatyzację, mini lodówkę i balkon. W hotelu jest możliwość korzystania z WiFi w obszarach publicznych.

 • 3* hotel z basenem, przy plaży
 • Idealna lokalizacja w centrum miasta
 • Wygodne 2-osobowe pokoje  z klimatyzacją
 • Wyżywienie All Inclusive (cztery posiłki dziennie + napoje + lokalne alkohole w godzinie 10:00-24:00)
 • Tętniące życie nocne (kluby, dyskoteki, bary)

Wyżywienie: All Inclusive!

Jeśli cenicie sobie wygodę to oferta dla was. Możecie w pełni korzystać z upragnionych wakacji! Nie musicie martwić się o żadne posiłki czy o gotowanie – w cenie wyjazdu jest wyżywienie ALL INCLUSIVE!

Jedzenie podawane jest w formie bufetu i zmienia się zgodnie z porą dnia. Obejmuje cztery posiłki (śniadanie, lunch, podwieczorek i kolację) wraz z napojami (kawa, herbata, woda, soki) oraz lokalnymi alkoholami (alkohole podawane są w godzinach 10:00-24:00).

Budapeszt (Węgry)

Całodzienny pobyt w Budapeszcie!

Budapeszt – stolica i największe miasto Węgier, położone w północnej części kraju, nad Dunajem. Formalnie stworzony został w latach 1872-73 z trzech połączonych ze sobą miast: Budy i Óbudy na prawym brzegu Dunaju (geograficznie – Średniogórze Zadunajskie) oraz Pesztu – na lewym (geograficznie – Średniogórze Północnowęgierskie i Wielka Nizina Węgierska). Dzięki takiemu położeniu Budapeszt jest uważany za jedną z najpiękniej położonych stolic świata.

Koszt: w cenie wyjazdu

Stambuł (Turcja)

Poczuj atmosferę orientalnej Turcji!

Wycieczka do rewelacyjnego Stambułu – wyjazd ok. 1 w nocy. O świcie przekroczymy granicę z Turcją (przejazd niesamowitą drogą łączącą Bułgarię z Turcją), do byłej stolicy Bizancjum dotrzemy w godzinach porannych.

W planie oczywiście całodniowe zwiedzanie Stambułu – zobaczymy m.in. Błękitny Meczet, Hagię Sofię i Wielki Bazar. Koniec zwiedzania przewidziany jest w okolicach Wieży Galata. W trakcie zwiedzania będzie przerwa na zakupy na Wielkim Bazarze oraz obiad (pokażemy Wam gdzie spróbować w przystępnej cenie tradycyjnego tureckiego kebaba). Ta wycieczka przeznaczona jest dla tych, którzy lubią majestatyczne zabytki, orientalny klimat, zakupy oraz zasmakować nieziemskiej kuchni tureckiej. Wyjazd po godzinie 21:00 w kierunku Bułgarii, przyjazd do hotelu w godzinach porannych.

Wszyscy zainteresowani muszą pamiętać o zabraniu ze sobą PASZPORTU

Koszt: ok. 60 euro

Warna

Historia czterech różnych kultur w jednym miejscu!

Warna jest jednym z najstarszych miast Europy, w którym na przestrzeni 25 wieków rządzili Grecy, Rzymianie, Słowianie i Turcy, zostawiając po sobie liczne ślady. Zwana przez Greków „miastem na wodzie” stanowi obecnie morską stolicę Bułgarii. Odnajdziecie tu ruiny największego na Bałkanach kompleksu łaźni rzymskich, Katedralną Cerkiew Zaśnięcia Bogurodzicy przyciągającą wzrok mieniącymi się złotem kopułami, Mauzoleum króla Władysława Warneńczyka czy ogromny Park Nadmorski kuszący nie tylko bogatą roślinnością ale również licznymi muzeami.

Koszt: ok. 15 euro

Bukareszt

Poznaj z bliska „Mały Paryż”!

Bukareszt to zarówno stolica i najważniejsze centrum usługowo-przemysłowe Rumunii, jak również miasto kontrastów zaskakujące turystów na każdym kroku. Choć w dużej mierze zniszczone przez trzęsienia ziemi i II Wojnę Światową nadal chowa w swoje socrealistycznej zabudowie wiele zabytkowych obiektów. Na pierwsze miejsce wysuwają się m.in. cudowne parki i ogrody, wśród których najbardziej cenionymi są Park Herastrau oraz Ogrody Cismigiu. Znajdziemy tu też zachowane prawosławne i greckokatolickie cerkwie, czy kamienice stylizowane na francuską architekturę. To wszystko w połączeniu z umiejętnie oświetlonymi bulwarami ulicznymi sprawia, że miasto staje się nastrojowe i zyskuje niepowtarzalny charakter.

Koszt: ok. 40 euro

Nesebyr

Urokliwe stare miasto w zasięgu ręki!

Wieczorna wycieczka do Nesebyru wpisanego na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Cudownie położone na skalnym półwyspie miasto jest obowiązkowym punktem zwiedzania dla wszystkich turystów wypoczywających na Riwierze Bułgarskiej. Do największych atrakcji Nesebyru należą bizantyjskie cerkiewki oraz monastyry, natomiast nastrój miasteczka budują charakterystyczne domki, kręte uliczki, kramiki, sklepiki z antykami oraz przytulne kawiarenki i restauracje.

Koszt: w cenie wyjazdu

Aquaparadise

Dzień pełen wrażeń w pobliskiem Aquaparku!

Aquaparadise to największy tego rodzaju obiekt nie tylko w Bułgarii ale na całych Bałkanach. Położony w odległości zaledwie kilku kilometrów od naszego hotelu, powstał w 2006 roku by od tamtej pory stopniowo dalej się rozbudowywać. Znajdziecie tu wszystko: od jacuzzi i basenów z prądem wodnym zaczynając przez zjeżdżalnie kamikaze, tsunami, zjazdy na materacach, czy ostrą jazdę w rurach aż po różne gry, animacje i show muzyczne. Zdecydowany must dla wszystkich lubiących aktywnie spędzać czas w wodzie. Jest to idealny sposób na wakacyjny dzień!

Koszt: ok. 40 leva

Pakiet imprezowy

Od pub crawlu po szalone piana party na statku!

To z czego słynie Słoneczny Brzeg (poza pięknymi plażami) to oczywiście niekończące się imprezy! Tu dni mijają w rytmie tańców na plaży, piana party na statku, pubcrawlingu po lokalnych barach, fluorescencjnych wieczorów w klubach i wielu innych imprezach tematycznych!

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy wyjątkowy pakiet imprezowy, który pozwoli skorzystać z jak największej liczby różnorodnych imprez,  utrzymując przy tym ich studencką cenę :)

Koszt: ok 25-30 euro

Studencka integracja i animacje

Pełna integracja uczestników od samego początku!

To co zawsze na naszych wyjazdach jest na pierwszym miejscu to wieczorna integracja – świetna zabawa, nowe znajomości, przyjaźnie na całe życie. Dodatkowo na tym wyjeździe planujemy nie jedno wyjście do lokalnych klubów czy szalone noce na plaży!

Koszt: w cenie wyjazdu

Cena / zapisy / rejestracja

Cena wyjazdu podana jest poniżej. Zapisy na wyjazdy odbywają się za pomocą systemu rejestracyjnego >>

1499 zł

Najlepsza oferta Bułgaria All Inclusive!

Idealne połączenie plażowego relaksu i imprezowych nocy. A do tego wycieczki fakultatywne do trzech różnych krajów!

Zaliczka na wyjazd SHAKE IT! Bułgaria: Słoneczny Brzeg ALL INCLUSIVE wynosi 500 zł i powinna być uiszczona w ciągu 3 dni roboczych od rejestracji. Resztę kwoty najlepiej wpłacić do 2 tygodni przed wyjazdem. O wszystkich wpłatach automatycznie przypomni Ci system rezerwacyjny.

Potrzebujesz lepszej ochrony? Istnieje możliwość wykupienia pakietu Ubezpieczenia Rozszerzonego (KL, NNW, OC, Assistance oraz bagaż) za jedyne 49 zł / os.

Cena obejmuje:

 • Zakwaterowanie (7 noclegów w pokojach 2 osobowych),
 • Przejazd autokarem klasy LUX (klimatyzacja, WC, DVD),
 • Wyżywienie All Inclusive (komplet posiłków + miejscowy alkohol),
 • Ubezpieczenie KL, NNW,
 • Zwiedzanie Budapesztu w drodze do Bułgarii,
 • Smsowy system informacji,
 • Fantastyczną koszulkę wyjazdową,
 • Troskliwą opiekę pilotów, animatorów i organizatorów,
 • Niezapomnianą atmosferę studenckich wyjazdów,
 • Składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Cena nie obejmuje:

 • Opłaty klimatycznej (20 euro zbierane w autokarze),
 • Kaucji na wypadek zniszczeń w hotelu (10 euro zbierane w autokarze, zwracane przy wykwaterowaniu),
 • Wycieczek fakultatywnych (w najlepszych cenach!).

Wyjazd Studencka Bułgaria 2017 w skrócie:

Nazwa wyjazdu: SHAKE IT! Studencka Bułgaria 2017
KOD:
BG0117
Termin: 3 – 13 września 2017
Miejsce: Słoneczny Brzeg, Bułgaria
Zakwaterowanie: YHotel Traki ***
Transport: Autokar klasy LUX
Liczba uczestników: nawet do 150 os.
Cena: FIRST MINUTE 1299 zł | STANDARD: 1499 zł
Świadczenia w cenie: 7 noclegów (2 osobowe pokoje), wyżywienie ALL INCLUSIVE, transport, zwiedzanie Budapesztu, ubezpieczenie
Dodatkowe opłaty: 20 euro (opłata klimatyczna)

Rejestracja:

Plan ramowy wyjazdu Bułgaria 2017:

Poniżej przedstawiamy ramowy plan wyjazdu. Terminy są umowne i mogą ulec zmianie.

 • Dzień 1 (3 września 2017): zbiórka w Warszawie w godzinach wieczornych i wyjazd w kierunku Bułgarii.
 • Dzień 2 (4 września 2017): przyjazd do Budapesztu, całodzienne zwiedzanie.
 • Dzień 3 (5 września 2017): przyjazd do Słonecznego Brzegu w godzinach popołudniowych; zakwaterowanie, spotkanie informacyjne, odpoczynek, impreza integracyjna.
 • Dzień 4 – 9 (6 – 10 września 2017): plażowanie, wycieczki fakultatywne, imprezy do rana – generalnie świetna zabawa.
 • Dzień 11 (12 września 2017): poranne wykwaterowanie, wyjazd w kierunku Polski.
 • Dzień 12 (13 września 2017): przyjazd do Polski.

*Możliwość dosiadki w Częstochowie, Katowicach, Krakowie i wszędzie na trasie przejazdu. Przy grupie powyżej 20 osób chętnych istnieje również możliwość zorganizowania dojazdu z dowolnego miejsca w Polsce w cenie wyjazdu

Rejestracja:

Uczestnicy

Wyjazd organizowany jest na nawet do 150 osób. Naszą grupę docelową stanowią oczywiście studenci (przedział wiekowy 18 – 32 lata), ale jeżeli nie jesteś studentem (np. jesteś maturzystą lub skończyłeś już dawno studia) nie krępuj się i jedź z nami. Jedynym warunkiem jest ukończone 18 lat i chęć do zabawy

Kadra

Kadrę na wyjazdach to SHAKE IT! Team: piloci wycieczek, animatorzy, fotografowie, DJe, instruktorzy narciarstwa i snowboardu, generalnie pasjonaci tego co robią i przede wszystkim profesjonaliści. Wszyscy nastawieni na dobrą zabawę i opiekę nad Wami!

Spiesz się! Liczba miejsc ograniczona!

Koordynatorzy / kontakt

Jeżeli macie jakiekolwiek pytania szczegółowe, wątpliwości, chcecie się z nami czymś podzielić – nie wahajcie się i piszcie / dzwońcie!

Najlepiej kontaktować się z nami:

 • przez formularz kontaktowy lub chat (widoczny w prawym dolnym rogu ekranu),
 • telefonicznie pod numerem infolinii
  +48 73 37 74253 (+48 73 37 SHAKE),
 • mailowo na adres biuro@shakeit.pl.

Jest duża szansa że Twoje pytanie już padło – sprawdź nasz FAQ – najczęściej zadawane pytania >>

Maciej Dukata

Koordynator


Zuzanna Gutkowska

Koordynator


Baza pytań

Sprawdź najczęściej zadawane pytania, czyli nasz (całkiem obszerny) FAQ. Prawdopodobnie Twoje już padło!

Więcej? Śmiało!

Nie ma pytania w bazie? Nic straconego: napisz do nas maila lub zadzwoń! Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

A może Facebook?

Może jest Ci wygodniej napisać do nas na Facebooku? Śmiało! Odpowiadamy całkiem sprawnie!

Spakowany? Przygoda czeka!
RUMUNIA W HOTELU*** Z PEŁNYM WYŻYWIENIEM JUŻ ZA 1049 ZŁ!
Spakowany? Przygoda czeka!
Przygoda czeka!
RUMUNIA W HOTELU*** Z PEŁNYM WYŻYWIENIEM
JUŻ ZA 1049 ZŁ!
Spakowany? Przygoda czeka!
Przygoda czeka!
CZARNOGÓRA W NOWYM HOTELU PRZY PLAŻY
JUŻ OD 999 ZŁ!
Spakowany? Przygoda czeka!
Przygoda czeka!
IMPREZOWA BUŁGARIA W WERSJI ALL INCLUSIVE
JUŻ ZA 1299 ZŁ!
Spakowany? Przygoda czeka!
Przygoda czeka!
7 DNI W MALOWNICZEJ CHORWACJI
JUŻ ZA 1299 ZŁ!
Spakowany? Przygoda czeka!
Przygoda czeka!
WINDSURFING W CHORWACJI Z WYŻYWIENIEM HB
JUŻ ZA 1099 ZŁ!
Spakowany? Przygoda czeka!
Przygoda czeka!
UROKI GRECKICH WILLI TUŻ PRZY PLAŻY
JUŻ ZA 849 ZŁ!
Spakowany? Przygoda czeka!
Przygoda czeka!
REJS PO MALOWNICZYM WYBRZEŻU GRECJI
JUŻ ZA 1199 ZŁ!
Spakowany? Przygoda czeka!
Przygoda czeka!
WYGODNE APARTAMENTY Z BASENEM NA DACHU
JUŻ ZA 1099 ZŁ!
Spakowany? Przygoda czeka!
Przygoda czeka!
35 GODZIN KITESURFINGOWEGO SZKOLENIA
JUŻ ZA 1099 ZŁ!
Spakowany? Przygoda czeka!
Przygoda czeka!
POŁĄCZENIE SURFINGU ZE ZWIEDZANIEM LIZBONY
JUŻ OD 2199 ZŁ!
Spakowany? Przygoda czeka!
Przygoda czeka!
NIEKOŃCZĄCE SIĘ POOL PARTY NA DACHU HOTELU
JUŻ OD 799 ZŁ!
Opcja samolotu!
NA TEN WYJAZD ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WYKUPIENIA LOTU!
NAPISZ DO NAS I SPRAWDŹ AKTUALNĄ CENĘ LOTÓW Z WYBRANEGO LOTNISKA
Wyjazd
w skrócie:
Miejsce:
Lloret de Mar, Hiszpania

Organizator:
SHAKE IT! Travel

Dostępne turnusy:
9 – 22 września 2017
15 – 28 września 2017

Liczba uczestników:
ok. 60 – 150 osób

Cena wyjazdu (najlepsza!):
STANDARD: 1299 zł!
Wyjazd
w skrócie:
Miejsce:
Nea Potidea, Grecja

Organizator:
SHAKE IT! Travel

Dostępne turnusy:
17 – 29 września 2017

Liczba uczestników:
ok. 200 osób

Cena wyjazdu (najlepsza!):
STANDARD: 999 zł!
Wyjazd
w skrócie:
Miejsce:
Cupra Marittima, Włochy

Organizator:
SHAKE IT! Travel

Dostępne turnusy:
8 – 19 września 2017
17 – 28 września 2017

Liczba uczestników:
ok. 150 osób na turnus

Cena wyjazdu (najlepsza!):
STANDARD: 999 zł!
Wyjazd
w skrócie:
Miejsce:
Omiš, Chorwacja

Organizator:
SHAKE IT! Travel

Dostępne turnusy:
18 – 29 sierpnia 2017
27 sierpnia – 7 września 2017
5 – 16 września 2017

Liczba uczestników:
ok. 50 – 100 osób

Cena wyjazdu (najlepsza!):
STANDARD: od 999 zł!
Wyjazd
w skrócie:
Miejsce:
Opuzen, Chorwacja

Organizator:
SHAKE IT! Travel

Dostępne turnusy:
18 – 29 sierpnia 2017
27 sierpnia – 7 września 2017
5 – 16 września 2017

Liczba uczestników:
ok. 50 osób

Cena wyjazdu (najlepsza!):
STANDARD: od 1549 zł!
Wyjazd
w skrócie:
Miejsce:
Ulcinj, Czarnogóra
Dwie opcje zakwaterowania!

Organizator:
SHAKE IT! Travel

Dostępne turnusy:
14 – 26 września 2017

Liczba uczestników:
ok. 100 osób

Cena wyjazdu (najlepsza!):
STANDARD: 1299 zł!
Wyjazd
w skrócie:
Miejsce:
Słoneczny Brzeg, Bułgaria
ALL INCLUSIVE!

Organizator:
SHAKE IT! Travel

Dostępne turnusy:
3 – 13 września 2017

Liczba uczestników:
ok. 150 osób

Cena wyjazdu (najlepsza!):
STANDARD: 1499 zł!
Wyjazd
w skrócie:
Miejsce:
płw. Helski, Polska

Organizator:
SHAKE IT! Travel

Dostępne turnusy:
23 – 30 lipca 2017
30 lipca – 6 sierpnia 2017
20 – 27 sierpnia 2017

Liczba uczestników:
ok. 20 osób

Cena wyjazdu (najlepsza!):
STANDARD: od 1249 zł!
Wyjazd
w skrócie:
Miejsce:
Lizbona, Portugalia
Aż 20h zajęć na wodzie!

Organizator:
SHAKE IT! Travel

Dostępne turnusy:
Co tygodniowe od niedzieli
Przez cały rok!

Liczba uczestników:
ok. 20 osób

Cena wyjazdu (najlepsza!):
STANDARD: od 1549 zł!
Wyjazd
w skrócie:
Miejsce:
Wybrzeże Czarnogóry
Możliwość przedłużenia pobytu!

Organizator:
SHAKE IT! Travel

Dostępne turnusy:
16 – 23 września 2017

Liczba uczestników:
ok. 20 osób

Cena wyjazdu (najlepsza!):
STANDARD: 1799 zł!