Chat with us, powered by LiveChat
Masz pytania? Dzwoń! +48 7337-74-253

SHAKE IT! Chorwacja:
Omiš

Studencki wyjazd do Chorwacji to stały punkt każdego naszego lata. Trudno się jednak dziwić, gdy jedno miejsce łączy w sobie krystaliczny błękit morza, gorące temperatury, piękne krajobrazy i kusząco aromatyczne jedzenie. Jak dorzuci się jeszcze gościnność tego kraju, jego imprezową stronę i ekipę SHAKE IT! to wiadomo, że nie można przegapić takiej okazji!

Dokąd jedziemy? Omiš w Chorwacji

Omiš to urocza miejscowość na wybrzeżu Dalmacji, która cieszy się  niezmiennym zainteresowaniem turystów zarówno dzięki pięknym krajobrazom jak i strategicznemu położeniu dla dalszych wypadów po kraju. Miasto to stanowiło gniazdo pirackie a miejscowi piraci uznawani byli za jednych z najgroźniejszych na całym Morzu Śródziemnym. Dowody na burzliwą i szczytną historię są widoczne na każdym kroku riwiery omskiej, poczynając od fortyfikacji starówki, po liczne kościoły. Obecnie to małe miasto u ujścia rzeki Cetiny urzeka odwiedzających krystalicznie czystą wodą, spokojną, sielankową atmosferą i wyjątkowym, chorwackim klimatem. Z Omiš blisko m.in. do Splitu, Trogiru oraz Makarskiej – miejscowości tętniących życiem nocnym.

Jak było w poprzednich latach?

Studencki wyjazd do Chorwacji 2018 w skrócie:

Miejsce:
Omiš, Chorwacja

Organizator:
SHAKE IT! Travel

Dostępne turnusy (6):
17 – 27 sierpnia 2018
24 sierpnia – 3 września 2018
31 sierpnia – 10 września 2018
7 – 17 września 2018
14 – 24 września 2018
21 września – 1 października 2018

Liczba uczestników:
ok. 50 – 100 osób

Cena wyjazdu (najlepsza!):
FIRST MINUTE: od 999 zł!*
STANDARD: od 1199 zł!*

* Co w cenie >>

Zakwaterowanie? Nowoczesne bungalowy!

Ok, teraz najważniejsza zmiana w naszej ofercie! Po uwagach z poprzednich lat znaleźliśmy dla Was coś unikalnego! Mamy dla Was NOWOŚĆ! Zakwaterowanie w samym centrum Omis, 2 min od plaży w nowoczesnych, nowych, wygodnych domkach letniskowych (tzw. bungalowach lub „holenderkach”)!

Każdy domek to osobna, prywatna przestrzeń. W zależności od wielkości (są 4 i 6 osobowe) posiada 2 lub 3 sypialnie z łóżkami pojedynczymi lub podwójnymi, 1 lub 2 łazienki z prysznicem, w pełni wyposażony aneks kuchenny (lodówka, kuchenka, czajnik elektryczny, mikrofalówka, naczynia i sztućce), klimatyzację, taras z meblami ogrodowymi, telewizor itd. Dodatkowo nie musicie się przejmować braniem żelazka, suszarki do włosów, ręczników czy pościeli. Wszystko jest na miejscu, nawet ekspres do kawy. Wspominaliśmy o bezpłatnym WiFi? Układ pokojów możecie sprawdzić na zdjęciach. Idealne nie tylko dla ekip znajomych ale także dla par (łóżka podwójne i pokoje z osobną łazienką).

Poza tym że kemping znajduje się 2 min spacerem od plaży na jego terenie też dużo się dzieje. Do naszej dyspozycji są 4 baseny, boiska do siatkówki i koszykówki, kort do tenisa oraz wypożyczalnia sprzętów wodnych (mają wszystko, od rowerów po skutery wodne i motorówki). Na miejscu znajdują się dwie restauracje i beach bar a jakby komuś było mało do centrum miejscowości jest kilka minut na piechotę (a tam knajpki, budki z jedzeniem, sklepy itp.).

Ok, nie może być tak różowo. Oczywiście miejsce ma jedną, małą wadę… jest nowe i ładne a co za tym idzie kaucja jest dość wysoka. Dodatkowo sam kemping może być pełen innych gości poza naszą grupą. W związku z tym w domkach będziemy przestrzegali ciszy nocnej… co jednak rekompensować będziemy imprezami w beach barach, na plaży i w klubach :D

Podsumowując: fantastyczna, nowa miejscówka; wygodne, dobrze wyposażone domki z prywatnymi pokojami; blisko morza i centrum. Jeszcze jedno – to w sumie najważniejsze i niezbyt często widywane w Chorwacji – wszystkie mają RÓWNY i WYSOKI standard! Idealnie!

Dodając do tej świetnej miejscówki chorwackie krajobrazy i urodę miasteczka Omis wychodzi nam połączenie idealne! Jedziemy!

 • wygodne, w pełni wyposażone, nowoczesne domki letniskowe
 • 2 min od plaży, 10 min od centrum Omis
 • idealne dla ekipy znajomych i dla par
 • przyjemny układ: pokoje 2-osobowe, 2 łazienki
 • bogate wyposażenie: klimatyzacja, aneks kuchenny (m.in. lodówka, piekarnik, naczynia, sztućce), jadalnia, taras, wszelkie dodatki m.in. ekspres do kawy, żelazko, suszarka, ręczniki, pościel
 • bezpłatne WiFi
 • na terenie kempingu boiska, restauracje i beach bar!

Wyżywienie: totalna swoboda!

Na tym wyjeździe nie macie żadnego przymusu co do wykupywania wyżywienia, chodzenia do restauracji o określonych porach lub wczesnego wstawania na śniadanie.

Wszystkie apartamenty posiadają w pełni wyposażone aneksy kuchenne. Jedzenie możecie przygotować samemu zabierając produkty z Polski lub kupując je na miejscu – w okolicy jest kilka supermarketów.

Możecie też skorzystać z położonych w mieście knajpek. Lokalna kuchnia pełna jest owoców morza i mięs. W naszej najbliższej okolicy znajdziecie zarówno fast-foody, beach-bary, małe rodzinne lokale jak i typowo chorwackie restauracje. Ceny zaczynają się od ok. 6 euro za drugie danie.

Bośnia i Hercegowina

Odkryj najpiękniejsze miejsca Bośni i Hercegowiny!

Bośnia i Hercegowina to przepiękny, surowy kraj, wciąż (na szczęście) nieodkryty przez turystów. „Kraj w kształcie serca”, jak Bośnia i Hercegowina promuje się w świecie, skrywa wiele wspaniałych atrakcji. Na naszej całodniowej wycieczce odkryjemy kilka z nich, m.in:

 • Wodospad Kravica – jeden z naj­więk­szych i zde­cy­do­wa­nie naj­pięk­niej­szy wo­do­spad w Bośni i Her­ce­go­wi­nie. Wody rzeki Trebižat spa­da­ją z wy­so­ko­ści ok. 25 m grupą ka­skad cią­gną­cych się na sze­ro­ko­ści ponad 100 me­trów. W se­zo­nie to nie­zwy­kle po­pu­lar­ne miej­sce wy­po­czyn­ko­we, przy któ­rym dzia­ła­ją knajp­ki i miej­sca pik­ni­ko­we. Weźcie ze sobą ręczniki i kąpielówki :)
 • Mostar – widok mo­stu nad Ne­re­twą to chyba naj­bar­dziej roz­po­zna­wal­ne zdję­cie z Bośni i Her­ce­go­wi­ny. Wspaniały stary Most, wpi­sa­ny na listę Une­sco, to re­kon­struk­cja mostu znisz­czo­ne­go w 1993 roku, który spi­nał brze­gi od ponad 400 lat. Mostar to także la­bi­rynt wą­skich uli­czek sta­re­go mia­sta ze skle­pi­ka­mi i ka­fej­ka­mi, me­cze­ty Ce­jvan Cehaj i Koski Meh­med Paša, mau­re­tań­ski bu­dy­nek Gim­na­zjum Mo­star oraz ślady smut­nej, wo­jen­nej prze­szło­ści.
 • Blagaj – to istne miejsce żyjące legendami. Znajdziecie tutaj przycupnięty na skale klasztor derwiszów, których biel ścian odbija się w wypływającym z jaskini rwącym źródle rzeki Buny. Blagaj to jednak również ruiny tureckiej łaźni, most kamienny z XVI wieku, meczet wybudowany ku czci sułtana Sulejmana I i wiele innych atrakcji.

Koszt: ok. 35 euro

Dubrownik

Wsiąknij w atmosferę Perły Adriatyku!

Dubrownik jest głównym ośrodkiem turystycznym Dalmacji (historycznego regionu na południu Morza Adriatyckiego). Prawdopodobnie to najpiękniejsze miasto po tej stronie świata zwane „Perłą Adriatyku”. Unikatowe w skali światowej, z zachowanym w całości monumentalnym pierścieniem murów obronnych, wpisane na światową listę dziedzictwa kulturalnego UNESCO, jednocześnie pełne młodych ludzi i dynamiczne miejsce, tętniące bezustannie dobra zabawą. Jedna z najstarszych republik na świecie, miasto, którego historia nie oszczędzała, a które jednak po każdej dziejowej katastrofie odradzało się piękniejsze i potężniejsze. Olbrzymie żywe miasto-muzeum, którego nie sposób nie zobaczyć będąc w Dalmacji.

Koszt: ok. 30 euro

Trogir i Split

Idealne połączenie zwiedzania z wieczornym clubbingiem

Dwa wspaniałe miasta uznane za światowe dziedzictwo przez UNESCO, których bogata historia zachowana pozostała w wielu zabytkach, krętych uliczkach czy klimatycznych starówkach. Popołudnie rozpoczniemy od wizyty w Trogirze, zwanym „Małą Wenecją„. Zachwyca on jedną z najpiękniej położonych starówek – wraz z twierdzą warowną, nadmorskim bulwarem i pięknym kościołem usytuowana jest na wyspie, oddzielonej z każdej strony morzem i połączonej z lądem za pomocą kamiennego mostu. Spędzimy tu kilka godzin na przemierzaniu uliczek starówki i delektowaniu sie lokalnym jedzeniem. Następnie udamy się do Splitu, które również jest to idealne do powłóczenia się, przespacerowania wąskimi alejkami, zatrzymania się pod parasolem na kawę, przejścia się w stronę nabrzeża, przy którym zacumowane są rybackie łodzie i najpiękniejsze jachty Chorwacji. Split to również miasto młodych, gdzie napotkacie wiele klubów nocnych, które planujemy przynajmniej częściowo podbić w trakcie wieczornych szaleństw.

Koszt: ok. 15 euro

Wodospady Krka i Sibienik

Pełne orzeźwienie wodospadu otoczonego zielenią!

Wyobraźcie sobie jak w upalny letni dzień wskakujecie do krystalicznie czystej wody by ochłodzić się pod wodospadem… Kompleks malowniczych wodospadów Krka ze swoimi 16 spiętrzeniami daje Wam właśnie taką możliwość! Położony w pięknym Parku Narodowym poza klimatyczną kąpielą w sadzawce wodospadu oferuje wyśmienite drewniane ścieżki spacerowe otoczone bujną zielenią. Tak zrelaksowani wstąpimy do Šibenik by móc bliżej się rpzyjrzeć tej wczesnosłowiańskiej miejscowości i zakosztować lokalnych smakołyków. Położona u ujścia rzeki do Adriatyku przyciaga turystów nie tylko urokliwymi uliczkami ale również twierdzą górującą nad miastem oraz katedrą św. Jakuba, znajdującą się na liście Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Koszt: ok. 40 euro

Plitwickie Jeziora

Chorwackie królestwo jezior!

Na Park Narodowy Jezior Plitwickich składa się kompleks szesnastu większych i kilku mniejszych jezior o krystalicznie błękitnej wodzie. Nie dziwi nas, że ze swoją turkusową wodą otoczoną soczystą zielenią, licznymi wodospadami i pluskającymi się w nich rybkami Park trafił na listę wiatowego dzidzictwa UNESCO. Znajdziecie tu kilka tras zwiedzania, które można dopasować do swoich potrzeb zarówno ze względu na długość wizyty, jak i tryb przemieszczania się (przy niektórych niezbędne jest przepłynięcie łódeczką) i interesujące nas atrakcje. Totalny must see dla miłośników przyrody!

Koszt: ok. 40 euro

Imprezowy rejs

Zobacz najpiękniejsze plaże wyspy Brac!

Czy jest coś lepszego niż impreza na plaży? Tak – impreza na statku! Zapraszamy na całodniowy rejs na pobliską wyspę Brac, w czasie którego nie zabraknie tańców na stołach czy chóralnych śpiewów a rakija będzie lała się strumieniami.

Koszt: ok. 30 euro

Rafting

Zmierz się z żywiołem krystalicznej Cetiny!

Jeśli uwielbiasz spływy kajakowe i chcesz odkryć wyższy level tej przyjemności, przy okazji poznać piękno przyrody otaczające pobliże Omisiu, schłodzić się w najczystszej rzece w Chorwacji, poczuć faunę i florę tego magicznego miejsca, RAFTING jest przygodą, którą musisz spróbować!

Rafting na rzece Cetina odbywa się na odcinku 12 kilometrów i oceniony jest w skali 2. stopnia, co oznacza, że trasa jest stosunkowo łatwa i przyjemna. Sielankowa przygoda trwa 3-4 godziny, w zależności od tego jak uczestnicy zaangażują się w wiosłowanie. Podczas trasy oprócz podziwiania przyrody można się również wykąpać. Woda w rzece w lipcu ma ok. 20 st. i jest bardzo orzeźwiająca podczas ponujących w tym czasie chorwackich upałów. Warto podkreślić, że jest to woda słodka, a kąpiel w niej to czysta przyjemność!

Koszt: ok. 25 euro

Zipline

Przejażdżka 150m nad niesamowitymi widokami Chorwacji

Marzy Ci się dreszczyk emocji w te wakacje? Zipline jest dla Ciebie! Sprawdź jak to jest mknąć ponad 60 km/h na wysokości 150m nad ziemią podczas gdy wszędzie dokoła rozpościerają się magiczne widoki. Łącznie aż 8 kabli, czyli ponad 2100m niezapomnianych wrażeń.

Najtrafniej atrakcje opisuje komentarz pewnej uczestniczki, która opisuje swoje przeżycia w ten sposób:

„(…) Gdy zobaczyliśmy przestrzeń, ponad którą za chwilę będziemy zjeżdżać po linie (150 metrów wysokości), to byliśmy przerażeni. Widząc to miejsce na zdjęciach czy filmach w internecie nie odczuwa się strachu. Jest tylko chęć osobistego uczestniczenia w tej zabawie. Zobaczenie tego miejsca w rzeczywistości i świadomość, że za chwilę trzeba będzie zjechać pomiędzy skałami mrozi krew w żyłach, nawet przy temperaturze 35 stopni w cieniu, bo tyle w tym dniu pokazywały termometry w Omiš-u.”

Czy jesteś już gotowy na taką przygodę na linach? ZipLine w Omisiu tylko z SHAKE IT! Sprawdź jak wygląda taki przejazd na filmiku.

Koszt: ok. 60 euro

Wieczorne integracje

Pełna integracja uczestników od samego początku wyjazdu!

To co zawsze na naszych wyjazdach jest na pierwszym miejscu to wieczorna integracja – świetna zabawa, nowe znajomości, przyjaźnie na całe życie. SHAKE IT! Team będzie dbał na miejscu, by nikt się nie nudził a każdy wieczór przynosił nowe emocje. Dodatkowo na tym wyjeździe planujemy nie jedną szaloną noc na plaży!

Koszt: w cenie wyjazdu

Cena / zapisy / rejestracja

Cena wyjazdu podana jest poniżej. Zapisy na wyjazdy odbywają się za pomocą systemu rejestracyjnego >>

od 999 zł

Teraz w promocji FIRST MINUTE!

Połączenie fantastycznego klimatu Chorwacji, pełnego chillu na plaży, najpiękniejszych miejsc Bałkan i szalonych nocy w studenckim gronie.

Zaliczka na wyjazd SHAKE IT! Chorwacja: Omis wynosi 500 zł i powinna być uiszczona w ciągu 3 dni roboczych od rejestracji. Resztę kwoty najlepiej wpłacić do 2 tygodni przed wyjazdem. O wszystkich wpłatach automatycznie przypomni Ci system rezerwacyjny.

17 – 27 sierpnia 2018: brak miejsc
Cena First Minute: 1199 zł /  Cena Standard: 1399 zł

24 sierpnia – 3 września 2018:  brak miejsc
Cena First Minute: 1199 zł /  Cena Standard: 1399 zł

31 sierpnia – 10 września 2018: brak miejsc
Cena First Minute: 1099 zł /  Cena Standard: 1299 zł

7 – 17 września 2018:  brak miejsc
Cena First Minute: 999 zł /  Cena Standard: 1199 zł

14 – 24 września 2018:  brak miejsc
Cena First Minute: 999 zł /  Cena Standard: 1199 zł

Cena obejmuje:

 • Zakwaterowanie (7 noclegów w 6-osobowych domkach letniskowych w pokojach 2 osobowych),
 • Przejazd autokarem klasy LUX (klimatyzacja, WC, DVD),
 • Smsowy system informacji,
 • Odjazdową koszulkę wyjazdową,
 • Troskliwą opiekę organizatorów,
 • Niezapomnianą atmosferę studenckich wyjazdów.

Cena nie obejmuje:

 • Opłaty klimatycznej (20 euro zbierane w autokarze),
 • Obowiązkowej dopłaty na ubezpieczenie KL, NNW oraz składkę na Turystyczy Fundusz Gwarancyjny (60 zł/os płatne przy rezerwacji),
 • Kaucji na wypadek zniszczeń w hotelu (200 euro / apartament zbierane w autokarze, zwracane przy wykwaterowaniu),
 • Wyżywienia: wszystkie apartamenty wyposażone są w aneksy kuchenne,
 • Wycieczek fakultatywnych (w najlepszych cenach!).

Potrzebujesz lepszej ochrony? Istnieje możliwość wykupienia pakietu Ubezpieczenia Rozszerzonego (KL, NNW, OC, Assistance oraz bagaż) za jedyne 109 zł / os.

Jedziesz ze swoją drugą połówką i chcesz więcej prywatności na wyjeździe? Przy rejestracji istnieje możliwość wykupienia gwarancji zakwaterowania w 2-osobowym pokoju z osobną łazienką za dopłatą jedyne 100 zł /os.

Studencki wyjazd do Chorwacji 2018 w skrócie:

Nazwa wyjazdu: SHAKE IT! Chorwacja: Omis 2018
KOD:
CR0118 | CR0218 | CR0318 | CR0418 | CR0518
Terminy: 17 – 27 sierpnia 2018 | 24 sierpnia – 3 września 2018 | 31 sierpnia – 10 września 2018 | 7 – 17 września 2018 | 14 – 24 września 2018
Miejsce: Omis, Chorwacja
Zakwaterowanie: nowoczesne domki letniskowe / bungalowy
Transport: Autokar klasy LUX
Liczba uczestników: nawet do 100 os.
Cena: FIRST MINUTE od 999 zł | STANDARD: od 1199 zł
Świadczenia w cenie: 7 noclegów (2-, 3- i 4-os. apartamenty), transport,
Dodatkowe obowiązkowe opłaty: 20 euro (opłata klimatyczna), 60 zł (ubezpieczenie)

Rejestracja:

Plan ramowy Studencki wyjazd do Chorwacji 2018:

Poniżej przedstawiamy ramowy plan wyjazdu. Terminy są umowne i mogą ulec zmianie.

 • Dzień 1: wyjazd z Polski w godzinach popołudniowych (z Warszawy ok. godziny 18:00) w kierunku Chorwacji.
 • Dzień 2: przyjazd do Budapesztu w godzinach porannych, całodniowe zwiedzanie, wyjazd z Budapesztu w godzinach wieczornych,
 • Dzień 3: przyjazd do Omisia w godzinach porannych (koło 12:00), zakwaterowanie, spotkanie informacyjne, rozeznanie się w okolicy a następnie pierwsza impreza integracyjna.
 • Dni 4 – 9: codzienne plażowanie wycieczki fakultatywne (Dubrownik, Split,  Bośnia i Hercegowina), imprezy do rana – generalnie dobra zabawa, nowe znajomości, wypoczynek i zwiedzanie :)
 • Dzień 10: poranne wykwaterowanie, wyjazd w kierunku Polski,
 • Dzień 11 : powrót do Warszawy w godzinach popołudniowych.

*Możliwość dosiadki w Częstochowie, Katowicach, Krakowie i wszędzie na trasie przejazdu. Przy grupie powyżej 20 osób chętnych istnieje również możliwość zorganizowania dojazdu z dowolnego miejsca w Polsce w cenie wyjazdu

Rejestracja:

Uczestnicy

Wyjazd organizowany jest na ok. 100 osób. Naszą grupę docelową stanowią oczywiście studenci (przedział wiekowy 18 – 32 lata), ale jeżeli nie jesteś studentem (np. jesteś maturzystą lub skończyłeś już dawno studia) nie krępuj się i jedź z nami. Jedynym warunkiem jest ukończone 18 lat i chęć do zabawy

Kadra

Kadrę na wyjazdach to SHAKE IT! Team: piloci wycieczek, animatorzy, fotografowie, DJe, instruktorzy narciarstwa i snowboardu, generalnie pasjonaci tego co robią i przede wszystkim profesjonaliści. Wszyscy nastawieni na dobrą zabawę i opiekę nad Wami!

Spiesz się! Liczba miejsc ograniczona!

Koordynatorzy / kontakt

Jeżeli macie jakiekolwiek pytania szczegółowe, wątpliwości, chcecie się z nami czymś podzielić – nie wahajcie się i piszcie / dzwońcie!

Najlepiej kontaktować się z nami:

 • przez formularz kontaktowy lub chat (widoczny w prawym dolnym rogu ekranu),
 • telefonicznie pod numerem infolinii
  +48 73 37 74253 (+48 73 37 SHAKE),
 • mailowo na adres biuro@shakeit.pl.

Jest duża szansa że Twoje pytanie już padło – sprawdź nasz FAQ – najczęściej zadawane pytania >>

Maciej Dukata

Koordynator


Zuzanna Gutkowska

Koordynator


Baza pytań

Sprawdź najczęściej zadawane pytania, czyli nasz (całkiem obszerny) FAQ. Prawdopodobnie Twoje już padło!

Więcej? Śmiało!

Nie ma pytania w bazie? Nic straconego: napisz do nas maila lub zadzwoń! Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

A może Facebook?

Może jest Ci wygodniej napisać do nas na Facebooku? Śmiało! Odpowiadamy całkiem sprawnie!