Chat with us, powered by LiveChat
Masz pytania? Dzwoń! +48 7337-74-253

SHAKE IT! Bułgaria 2018:
Słoneczny Brzeg, All Inc!

Odwiedź z nami Słoneczny Brzeg! Bułgaria kusi nie tylko pięknymi plażami, nadmorskim chilloutem ale również tętniącym życiem nocnym i gorącymi imprezami do białego rana – a to wszystko w wersji ALL INCLUSIVE! W programie wyjazdu m.in. zwiedzanie orientalnego Stambułu, zabytkowego Budapesztu, malowniczego Nesebyru oraz masa innych atrakcji.

Dokąd jedziemy? Słoneczny Brzeg, Bułgaria

Słoneczny Brzeg to najbardziej znany i najpiękniejszy kurort wakacyjny nad morzem Czarnym. Turystów ujął przede wszystkim ciągnącą się wzdłuż całej miejscowości plażą, która osiąga do 80m szerokości. Jest to idealne miejsce na plażowy chillout i morskie kąpiele, ale nie tylko. Rejon ten słynie również z bogatego życia nocnego, licznych klubów i kasyn, dzięki czemu zyskał sobie przydomek Las Vegas Wschodniej Europy.

Sunny Beach to jednakże nie tylko odpoczynek na plaży czy wieczorne szaleństwa. Znajdują się tu także dwa aquaparki zapewniające moc wodnych wrażeń. Miasto słynie dodatkowo z licznych restauracji, knajpek i barów, w których każdy znajdzie coś dla siebie. Gdy zaś będziecie mieli ochotę na więcej wystarczy odwiedzić pobliski Nesebyr – starożytne miasto, określane mianem bułgarskiej perły architektonicznej (wpisane jest na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO). Dodatkowo w odległości ok. 35 km znajduje się Burgas, stanowiące stolicę tego obszaru. Nie wiemy nawet, czy jest tu coś do dodania – impreza w Słonecznym Brzegu nie ustaje. Dodatkową atmosferę rozgrzewać będzie fakt licznej ekipy z Polski – postaramy się z Wami zwiedzić wszystkie kluby tego kurortu!

Wyjazd do Bułgarii 2018 w skrócie :

Miejsce:
Słoneczny Brzeg, Bułgaria

Organizator:
SHAKE IT! Travel

Dostępne turnusy:
31 sierpnia – 10 września 2018
7 – 17 września 2018
14 – 24 września 2018

Liczba uczestników:
do 150 osób

Cena wyjazdu (najlepsza!):
FIRST MINUTE: od 1299 zł!
STANDARD: 1499 zł!*

* Co w cenie >>

Zakwaterowanie? Hotel Trakia ***

Zakwaterowani jesteśmy w trzygwiazdkowym hotelu Hotel Trakia*** położonym tuż przy centrum Słonecznego Brzegu, zaledwie 200m od piaszczystej plaży. Lokalizacja pozwala na pełne wykorzystanie wszystkich atrakcji miejscowości – licznych restauracji, sklepików, barów, klubów, czy spacerów głównym deptakiem.

Kompleks posiada duży basen z leżakami i parasolami, mostkami, skalniakami i roślinnością oraz aż 5 zjeżdżalniami i jacuzzi, restaurację, bar przekąskowy oraz ogród. Wszystkie pokoje są 2-osobowe oraz wyposażone są w klimatyzację, mini lodówkę i balkon. W hotelu jest możliwość korzystania z WiFi w obszarach publicznych.

 • 3* hotel z basenem, przy plaży
 • Idealna lokalizacja w centrum miasta
 • Wygodne 2-osobowe pokoje  z klimatyzacją
 • Wyżywienie All Inclusive (cztery posiłki dziennie + napoje + lokalne alkohole w godzinie 10:00-24:00)
 • Tętniące życie nocne (kluby, dyskoteki, bary)

Wyżywienie: All Inclusive!

Jeśli cenicie sobie wygodę to oferta dla was. Możecie w pełni korzystać z upragnionych wakacji! Nie musicie martwić się o żadne posiłki czy o gotowanie – w cenie wyjazdu jest wyżywienie ALL INCLUSIVE!

Jedzenie podawane jest w formie bufetu i zmienia się zgodnie z porą dnia. Obejmuje cztery posiłki (śniadanie, lunch, podwieczorek i kolację) wraz z napojami (kawa, herbata, woda, soki) oraz lokalnymi alkoholami (alkohole podawane są w godzinach 10:00-24:00).

Budapeszt (Węgry)

Całodzienny pobyt w Budapeszcie!

Budapeszt – stolica i największe miasto Węgier, położone w północnej części kraju, nad Dunajem. Formalnie stworzony został w latach 1872-73 z trzech połączonych ze sobą miast: Budy i Óbudy na prawym brzegu Dunaju (geograficznie – Średniogórze Zadunajskie) oraz Pesztu – na lewym (geograficznie – Średniogórze Północnowęgierskie i Wielka Nizina Węgierska). Dzięki takiemu położeniu Budapeszt jest uważany za jedną z najpiękniej położonych stolic świata.

Koszt: w cenie wyjazdu

Stambuł (Turcja)

Poczuj atmosferę orientalnej Turcji!

Wycieczka do rewelacyjnego Stambułu – wyjazd ok. 1 w nocy. O świcie przekroczymy granicę z Turcją (przejazd niesamowitą drogą łączącą Bułgarię z Turcją), do byłej stolicy Bizancjum dotrzemy w godzinach porannych.

W planie oczywiście całodniowe zwiedzanie Stambułu – zobaczymy m.in. Błękitny Meczet, Hagię Sofię i Wielki Bazar. Koniec zwiedzania przewidziany jest w okolicach Wieży Galata. W trakcie zwiedzania będzie przerwa na zakupy na Wielkim Bazarze oraz obiad (pokażemy Wam gdzie spróbować w przystępnej cenie tradycyjnego tureckiego kebaba). Ta wycieczka przeznaczona jest dla tych, którzy lubią majestatyczne zabytki, orientalny klimat, zakupy oraz zasmakować nieziemskiej kuchni tureckiej. Wyjazd po godzinie 21:00 w kierunku Bułgarii, przyjazd do hotelu w godzinach porannych.

Wszyscy zainteresowani muszą pamiętać o zabraniu ze sobą PASZPORTU

Koszt: ok. 60 euro

Warna

Historia czterech różnych kultur w jednym miejscu!

Warna jest jednym z najstarszych miast Europy, w którym na przestrzeni 25 wieków rządzili Grecy, Rzymianie, Słowianie i Turcy, zostawiając po sobie liczne ślady. Zwana przez Greków „miastem na wodzie” stanowi obecnie morską stolicę Bułgarii. Odnajdziecie tu ruiny największego na Bałkanach kompleksu łaźni rzymskich, Katedralną Cerkiew Zaśnięcia Bogurodzicy przyciągającą wzrok mieniącymi się złotem kopułami, Mauzoleum króla Władysława Warneńczyka czy ogromny Park Nadmorski kuszący nie tylko bogatą roślinnością ale również licznymi muzeami.

Koszt: ok. 15 euro

Bukareszt

Poznaj z bliska „Mały Paryż”!

Bukareszt to zarówno stolica i najważniejsze centrum usługowo-przemysłowe Rumunii, jak również miasto kontrastów zaskakujące turystów na każdym kroku. Choć w dużej mierze zniszczone przez trzęsienia ziemi i II Wojnę Światową nadal chowa w swoje socrealistycznej zabudowie wiele zabytkowych obiektów. Na pierwsze miejsce wysuwają się m.in. cudowne parki i ogrody, wśród których najbardziej cenionymi są Park Herastrau oraz Ogrody Cismigiu. Znajdziemy tu też zachowane prawosławne i greckokatolickie cerkwie, czy kamienice stylizowane na francuską architekturę. To wszystko w połączeniu z umiejętnie oświetlonymi bulwarami ulicznymi sprawia, że miasto staje się nastrojowe i zyskuje niepowtarzalny charakter.

Koszt: ok. 40 euro

Nesebyr

Urokliwe stare miasto w zasięgu ręki!

Wieczorna wycieczka do Nesebyru wpisanego na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Cudownie położone na skalnym półwyspie miasto jest obowiązkowym punktem zwiedzania dla wszystkich turystów wypoczywających na Riwierze Bułgarskiej. Do największych atrakcji Nesebyru należą bizantyjskie cerkiewki oraz monastyry, natomiast nastrój miasteczka budują charakterystyczne domki, kręte uliczki, kramiki, sklepiki z antykami oraz przytulne kawiarenki i restauracje.

Koszt: w cenie wyjazdu

Aquaparadise

Dzień pełen wrażeń w pobliskiem Aquaparku!

Aquaparadise to największy tego rodzaju obiekt nie tylko w Bułgarii ale na całych Bałkanach. Położony w odległości zaledwie kilku kilometrów od naszego hotelu, powstał w 2006 roku by od tamtej pory stopniowo dalej się rozbudowywać. Znajdziecie tu wszystko: od jacuzzi i basenów z prądem wodnym zaczynając przez zjeżdżalnie kamikaze, tsunami, zjazdy na materacach, czy ostrą jazdę w rurach aż po różne gry, animacje i show muzyczne. Zdecydowany must dla wszystkich lubiących aktywnie spędzać czas w wodzie. Jest to idealny sposób na wakacyjny dzień!

Koszt: ok. 40 leva

Pakiet imprezowy

Od pub crawlu po szalone piana party na statku!

To z czego słynie Słoneczny Brzeg (poza pięknymi plażami) to oczywiście niekończące się imprezy! Tu dni mijają w rytmie tańców na plaży, piana party na statku, pubcrawlingu po lokalnych barach, fluorescencjnych wieczorów w klubach i wielu innych imprezach tematycznych!

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy wyjątkowy pakiet imprezowy, który pozwoli skorzystać z jak największej liczby różnorodnych imprez,  utrzymując przy tym ich studencką cenę :)

Koszt: ok 25-30 euro

Studencka integracja i animacje

Pełna integracja uczestników od samego początku!

To co zawsze na naszych wyjazdach jest na pierwszym miejscu to wieczorna integracja – świetna zabawa, nowe znajomości, przyjaźnie na całe życie. Dodatkowo na tym wyjeździe planujemy nie jedno wyjście do lokalnych klubów czy szalone noce na plaży!

Koszt: w cenie wyjazdu

Cena / zapisy / rejestracja

Cena wyjazdu podana jest poniżej. Zapisy na wyjazdy odbywają się za pomocą systemu rejestracyjnego >>

1299 zł

LAST MINUTE!

Idealne połączenie plażowego relaksu i imprezowych nocy. A do tego wycieczki fakultatywne do trzech różnych krajów!

Zaliczka na wyjazd SHAKE IT! Wyjazd do Bułgarii: Słoneczny Brzeg ALL INCLUSIVE wynosi 500 zł i powinna być uiszczona w ciągu 3 dni roboczych od rejestracji. Resztę kwoty najlepiej wpłacić do 2 tygodni przed wyjazdem. O wszystkich wpłatach automatycznie przypomni Ci system rezerwacyjny.

Cena obejmuje:

 • Zakwaterowanie (7 noclegów w pokojach 2 osobowych),
 • Przejazd autokarem klasy LUX (klimatyzacja, WC, DVD),
 • Wyżywienie All Inclusive (komplet posiłków + miejscowy alkohol),
 • Zwiedzanie Budapesztu w drodze do Bułgarii,
 • Smsowy system informacji,
 • Fantastyczną koszulkę wyjazdową,
 • Troskliwą opiekę pilotów, animatorów i organizatorów,
 • Niezapomnianą atmosferę studenckich wyjazdów.

Cena nie obejmuje:

 • Opłaty klimatycznej (20 euro zbierane w autokarze),
 • Obowiązkowej dopłaty na ubezpieczenie KL, NNW oraz składkę na Turystyczy Fundusz Gwarancyjny (60 zł/os płatne przy rezerwacji),
 • Kaucji na wypadek zniszczeń w hotelu (10 euro zbierane w autokarze, zwracane przy wykwaterowaniu),
 • Wycieczek fakultatywnych (w najlepszych cenach!).

Potrzebujesz lepszej ochrony? Istnieje możliwość wykupienia pakietu Ubezpieczenia Rozszerzonego (KL, NNW, OC, Assistance oraz bagaż) za jedyne 109 zł / os.

SHAKE IT! Studencki wyjazd do Bułgarii 2018 w skrócie:

Nazwa wyjazdu: SHAKE IT! Studencki wyjazd do Bułgarii 2018
KOD:
BG0118 / BG0218 / BG0318
Turnusy: 31 sierpnia – 10 września 2018 / 7 – 17 września 2018 / 14 – 24 września 2018
Miejsce: Słoneczny Brzeg, Bułgaria
Zakwaterowanie: Hotel Trakia ***
Transport: Autokar klasy LUX
Liczba uczestników: nawet do 150 os.
Cena: FIRST MINUTE od 1299 zł | STANDARD: 1499 zł
Świadczenia w cenie: 7 noclegów (2 osobowe pokoje), wyżywienie ALL INCLUSIVE, transport, zwiedzanie Budapesztu,
Dodatkowe opłaty: 20 euro (opłata klimatyczna), 60 zł (ubezpieczenie KL / NNW / Assistance i Turystyczny Fundusz Gwarancyjny)

Rejestracja:

Plan ramowy SHAKE IT! Studencki wyjazd do Bułgarii 2018:

Poniżej przedstawiamy ramowy plan wyjazdu. Terminy są umowne i mogą ulec zmianie.

 • Dzień 1: zbiórka w Warszawie w godzinach wieczornych i wyjazd w kierunku Bułgarii (wyjazd z innych miast zgodnie z rozkładem)*.
 • Dzień 2: przyjazd do Budapesztu, całodzienne zwiedzanie.
 • Dzień 3: przyjazd do Słonecznego Brzegu w godzinach popołudniowych; zakwaterowanie, spotkanie informacyjne, odpoczynek, impreza integracyjna.
 • Dzień 4 – 9: plażowanie, wycieczki fakultatywne, imprezy do rana – generalnie dobra zabawa.
 • Dzień 11: poranne wykwaterowanie, wyjazd w kierunku Polski.
 • Dzień 12: przyjazd do Polski.

*Możliwość dosiadki w Częstochowie, Katowicach, Krakowie i wszędzie na trasie przejazdu. Przy grupie powyżej 20 osób chętnych istnieje również możliwość zorganizowania dojazdu z dowolnego miejsca w Polsce w cenie wyjazdu

Rejestracja:

Uczestnicy

Na wyjazd może z nami pojechać do 150 osób. Jedziemy mocną, młodą ekipą, przedział wiekowy 18 – 32+ lat. Nie musisz być studentem aby z nami jechać! Jedynym warunkiem jest ukończone 18 lat i chęć do wspólnej zabawy!

Kadra

Kadrę na wyjazdach to SHAKE IT! Team: piloci wycieczek, animatorzy, fotografowie, DJe, instruktorzy tańca itd., generalnie pasjonaci tego co robią i przede wszystkim profesjonaliści. Wszyscy nastawieni na dobrą zabawę i opiekę nad Wami!

Spiesz się! Liczba miejsc ograniczona!

Koordynatorzy / kontakt

Jeżeli macie jakiekolwiek pytania szczegółowe, wątpliwości, chcecie się z nami czymś podzielić – nie wahajcie się i piszcie / dzwońcie!

Najlepiej kontaktować się z nami:

 • przez formularz kontaktowy lub chat (widoczny w prawym dolnym rogu ekranu),
 • telefonicznie pod numerem infolinii
  +48 73 37 74253 (+48 73 37 SHAKE),
 • mailowo na adres biuro@shakeit.pl.

Jest duża szansa że Twoje pytanie już padło – sprawdź nasz FAQ – najczęściej zadawane pytania >>

Maciej Dukata

Koordynator


Zuzanna Gutkowska

Koordynator


Baza pytań

Sprawdź najczęściej zadawane pytania, czyli nasz (całkiem obszerny) FAQ. Prawdopodobnie Twoje już padło!

Więcej? Śmiało!

Nie ma pytania w bazie? Nic straconego: napisz do nas maila lub zadzwoń! Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

A może Facebook?

Może jest Ci wygodniej napisać do nas na Facebooku? Śmiało! Odpowiadamy całkiem sprawnie!