Chat with us, powered by LiveChat
Masz pytania? Dzwoń! +48 7337-74-253

SHAKE IT! Team

Chcesz wiedzieć kto jedzie z Tobą na wyjazd? To zawsze konkretni ludzie, żadnego przypadku! Przed Tobą SHAKE IT! Team!

serce

Twórcy SHAKE IT!

Poznali się na wyjeździe we Włoszech… początkowo wydawało się, że nic ich nie łączy. On – członek samorządu studentów, typowy informatyk, koszula w kratę. Ona – studentka sinologii, pasjonatka Chin, klasa i szyk. Nikt nie spodziewał się wtedy, że stworzą duet, który potrafi zmieniać świat i życie poznanych po drodze ludzi. Yin i yang naszych wyjazdów. Dzielą wspólną pasję poznawania ludzi i odkrywania świata. Bez nich nie byłoby niczego. Jeśli nie wiesz do kogo się zgłosić to są najlepsze osoby.

Zespół SHAKE IT!

Głównym założeniem działania SHAKE IT! jest postawienie na ludzi. To zarówno maksymalne dbanie o uczestników naszych wyjazdów jak i PRAWDZIWY, zgrany zespół. Naiwnie stawiamy na przyjaźń i wierzymy, że razem możemy zmieniać świat.

SHAKE IT! Team to aktywni ludzie z różnych środowisk. Łączy ich jedno – to pasjonaci przygód, podróży dalekich i bliskich i przede wszystkim osoby otwarte na nowe doznania i nowych ludzi. Poznaj nas!

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Zapraszamy!

Napisz do nas maila na adres rekrutacja@shakeit.pl – odezwiemy się do Ciebie w najbliższym możliwym czasie i poinformujemy o rekrutacji.