Masz pytania? Dzwoń! +48 7337-74-253

Lato 2019 – zapowiedź

W powietrzu czuć już lato a w naszej ofercie pustki? Trochę tak to wygląda ale nie próżnujemy! W SHAKE IT! zachodzi trochę zmian, skupiamy się na indywidualnej współpracy z firmami i samorządami studenckimi z całej Polski tworząc dedykowane oferty dla nich… ale nie zapominamy o WAS! Naszej SHAKE IT! -owej Rodzinie!

W tym roku przygotowaliśmy dla Was dwie super nowości i kilka eleganckich klasyków w trochę innej odsłonie. W tym roku możecie więc przeżyć coś niezwykłego na naszych wyjazdach:

SHAKE IT! Summer Party:

SHAKE IT! Water Party – wyjazdy sportowe:

 • SURFING: Portugalia – Lizbona (turnusy co tydzień przez cały rok w ofercie indywidualnej + 2 turnusy specjalne wrzesień i październik)
  Oferta już dostępna, sprawdź ją >>
 • KITESURFING: Polska – Hel (turnusy co tydzień, tygodniowe, od lipca do końca września)

SHAKE IT! City Shake – wyjazdy weekendowe:

 • Ukraina – Lwów (2 turnusy sierpień i wrzesień)
 • Czechy – Praga (2 turnusy sierpień i wrzesień)

NOWOŚĆ: FUT Students Summer Festival:

 • Polska – Darłówko: we współpracy z Forum Uczelni Technicznych organizujemy DUŻY i PRZETŁUSTY wyjazd na prawdziwy festiwal studencki nad polskie morze (23 – 28.09.2019).
  W skrócie: koncerty, imprezy, pokazy, warsztaty, szkolenia i wiele więcej!
  Ponad 1000 osób na jednym wyjeździe, muzyka i morze… i to w cenie poniżej 600 zł! Więcej o tej imprezie już wkrótce – będzie GŁOŚNO! :D
  Oferta już dostępna, sprawdź ją >>

To jeszcze nie wszystko. W ramach rozwoju proponujemy zupełnie nowe podejście do tego co robiliśmy i co robią inni. Wzmocnimy najlepsze cechy wyjazdów z SHAKE IT! i damy im nową świeżość!

Kilka nowości w SHAKE IT!:

Najważniejszą zmianą będzie nowa odsłona naszej strony WWW (w końcu!). Mamy też zamiar zmienić system rezerwacji na taki który będzie dla Was szybszy, klarowniejszy i zdecydowanie prostszy (ale to w drugiej części sezonu).

Wprowadzamy klarowne ceny biletów lotniczych (właściwie na każdy z wyjazdów będzie można dostać się samolotem) i dodajemy wersje dla „starszaków” czyli wszystkich którzy już nie studiują, mają 26+ lat, chcą bogatszej oferty ale dalej ze studencką zabawą.

Generalnie będzie tego trochę. 1 czerwca 2019 wjeżdżamy ze szczegółami! (EDIT: a w każdym razie staramy się żeby to był ten weekend, może bardziej niedziela…).

Bądźcie czujni! Dziękujemy za cierpliwość i całujemy Was mocno!

Już nie możemy się doczekać wspólnych wypadów w atmosferze SHAKE IT!

From SHAKE IT! Team with LOVE
Maciej Dukata – koordynator zamieszania

Share this post
  , ,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *